къща за гости Ирина и Владо **, Триград

Рейтинг:  5 star rating  4.9 / 5 (6 вота)
 увеличи карта    контакти
Забележителности в близост
Харамийска пещера (Триград)
Смолян    1.7 км
пещера Дяволско гърло
Смолян    1.7 км
Триградско ждрело
Смолян    1.7 км
Ягодинска пещера
Смолян    5.3 км
желая да следя тази тема за нови коментари
lil_petkova (1)
отседнал Август 2010 за 1 седмица семейно
2010.08.30
21:57
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:

През август 2010 прекарахме една незабравима седмица при Ирина и Владо в Триград. Много мили и приветливи хора, посрещат всички с усмивка и мурсалски чай. Къщата е много чиста, поддържана, обслужването на ниво. Макар че Ирина може да ви предложи много от нейните вкусни специалитети, имате възможност да си приготвите нещо и сами в голямата и оборудвана механа, с която разполага къщата. Но непременно опитайте пататника й, няма по-вкусен. Ако имате нужда от съвет за региона или, ако правите покупки от местните продукти - сирене, пъстърва, мед ще ви окажат съдействие и съвет къде-какво да купувате. Вечер предлагат местна - Триградска напитка, палят камината. Ако скучаете ще ви предложат компания - приятна, приказката върви много леко с тях. Ако ли пък не - ще бъдат незабележими за вас.


на гости на Владо и Ирина в градината
nikifaetz2010.08.31 20:58
Biaxme tam minalata nova godina ...neveroiatni xora ,straxotna xrana,judesna kashta sas prekrasna mexana .......PAK SHTE SE VARNEM
anika (1)
отседнал Юли 2010 за 1-3 дни семейно
2010.08.01
19:21
персонал:чистота:услуги:
удобства:цена:

В Триград ни посрещнаха невероятно милите ,гостоприемни и щедри хора Ирина и Владо.Макар и за кратко те направиха престоя ни прекрасен.Посетете техния дом,ще останете очаровани от уюта ,от кулинарните умения на домакинята и пивката домашна ракия на домакина.Надявам се скоро пак да имаме възможността да ги посетим!

bojidara bojinova
отседнал Април 2009 за 1-3 дни с приятели
2010.01.04
15:15
стар коментар
Петко и Ади
отседнал Декември 2009 за 1-3 дни млада двойка
2009.12.13
17:39
стар коментар
Жана и Митко
отседнал Юли 2009 за 3-5 дни млада двойка
2009.07.11
22:42
стар коментар
това е гледката от масичката за кафе сутрин при изгрев  в механата с Владо
Борислав Механджийски
отседнал Август 2008 за 1-3 дни семейно
2008.08.11
21:54
стар коментар
Димитър Борисов
отседнал Юли 2008 за 1-3 дни с приятели
2008.08.02
00:09
стар коментар

Други хотели в ТриградЗабележителности в региона

Всички оценки и коментари представляват израз на лично мнение на потребители на ZaHotelite.com и НЕ изразяват позиция или възгледи, които задължително се споделят от екипа на ZaHotelite.com.


rss    rss    rss    rss
RSS Абонамент

Bookmark and Share